Zakladatel sítě pizzerií Dodo Pizza Fjodor Ovčinnikov je miláčkem ruských ekonomických novinářů. Příběh mladíka z města za polárním kruhem, který vybudoval síť pizzerií v 10 zemích světa, byl optimistický. Jenže nyní byl Ovčinnikov obviněn z toho, že jeho byznys je jen zástěrkou pro obchod s drogami. Případ ovšem nese všechny rysy toho, jak se v Rusku likviduje konkurence pomocí policie.

Fjodora Ovčinnikova obvinila neznámá žena, že se v jeho pizzeriích prodávají drogy z Latinské Ameriky. Dodo Pizza prý má kvůli tomu také pobočky v zahraničí, kam Ovčinnikov údajně létá, aby domlouval dodávky. Teď čelí trestnímu stíhání za nezákonný obchod s narkotiky "v obzvláště velkém rozsahu", za což může odejít od soudu i s trestem doživotního vězení.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Zakladatel sítě Dodo Pizza Fjodor Ovčinnikov byl obviněn z toho, že jeho byznys je jen zástěrkou pro obchod s drogami z Latinské Ameriky.
  • Jeho případ nese všechny příznaky toho, že si někdo z konkurentů objednal likvidaci jeho byznysu pomocí silových složek.
  • Podobné případy jsou natolik časté, že existují specializované firmy, které připravují své klienty na podobnou eventualitu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.