Prezident Nicolás Maduro je na nejlepší cestě upevnit svoji moc nad Venezuelou, která se nachází v hospodářském chaosu a prohlubující se humanitární krizi. Zatím je jediným kandidátem prezidentských voleb. Tamní volební komise oznámila, že navzdory dřívějšímu zvyku pořádat volby až ke konci roku budou lidé vybírat hlavu státu už v dubnu. Opozice tak nemá dost času na výběr kandidáta ani na kampaň. Maduro tak může svůj post snadno obhájit a vést zemi dalších šest let.

O podmínkách voleb vláda s opozicí jednala v Dominikánské republice za asistence mediátorů. Rozhovory ale zkrachovaly bez pokroku. Krátce poté volební komise zveřejnila datum voleb, 22. duben.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.