Světovou premiéru měl Počátek loni na začátku října v Barceloně. Jak jinak, právě tam směřuje také další z misí harvardského profesora symbologie Roberta Langdona. Původně přijel do španělského Bilbaa, aby se zúčastnil v Guggenheimově muzeu společenského večera, na němž jeho přítel miliardář a futurolog chce světu prezentovat objev, který "navždy změní tvář vědy". Jenže večer se jaksi nepovede, Lang­donův přítel je před zraky milionů diváků zastřelen a sám hlavní hrdina se ocitne v krajně nebezpečné situaci. Zvláště tehdy, když se rozhodne společně s krásnou ředitelkou muzea onen převratný objev zveřejnit sám. Mimochodem nejde o nic zásadnějšího než o otázku: "Odkud jsme přišli a kam směřujeme?"

Metoda Dana Browna je sice do jisté míry stále stejná, ale efektní a spolehlivá. Jeho knihy se dobře čtou, stále dokážou překvapovat, a tak i v českých poměrech se vydávají ve výjimečných nákladech. I v tomto případě ředitel Arga očekává značný čtenářský ohlas. "Propojení záhad a zajímavých a atraktivních lokalit prostě v pojetí Dana Browna funguje," říká Milan Gelnar.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.