Filozofové se nicotu pokoušeli popsat na stovkách stran. Tvůrcům posledního dílu filmové "sadomasochistické trilogie pro hospodyňky", nazvaného Padesát odstínů svobody, se nicotu podařilo zhmotnit na ploše dvou hodin. Snímek, který od včerejška hrají kina, dovršuje dílo vymykající se snad i přírodním zákonitostem.

Už první díl jménem Padesát odstínů šedi se vydal na odvážný terén. Brakovou pohádku o popelce, která v oříšku místo šatů najde roubík a pouta, se režisérka Sam Taylor-Johnsonová pokusila natočit jako vztahové drama. Zůstalo jen u pokusu, neboť filmařka nejspíš zapomněla, že k dispozici nemá skutečné postavy. A hlavně že když z braku odstraní všechen nevkus a z erotických scén smyslnost, nezůstane nic. Pečlivě designované nic.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.