Minimalistický obraz s explozivním názvem Energie startovního výstřelu výtvarníka a hudebníka Milana Caise vystavuje Oblastní galerie v Liberci. Patří do série ještě s dalšími osmi, v prostoru zavěšenými listy. U všech se abstraktní výraz sráží s pragmatickým názvem: několik rudých skvrn tvoří malbu Drobný incident na startu, fialová abstrakce je Adrenalin, dvojice rovných čar vedle několika zahnutých představuje Závodníka, který si nevšiml zatáčky, a například poslední list s rozpíjejícím se kruhem nese název Pocit vítězství.

Cais v Liberci vystavuje svou "abstraktní reportáž" z Jizerské padesátky. A není jediný.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.