Dopingová kauza kolem Rusů je zásadním tématem světového sportu už několik let. Jak se s ní vypořádat v souvislosti s nadcházející zimní olympiádou, ale nebylo dlouho zřejmé. A některé detaily, třeba kdo konkrétně smí či nesmí pod pěti kruhy nastoupit, nejsou jasné ani pár dnů před startem her.

Od prosince je jisté to, že Mezinárodní olympijský výbor (MOV) kvůli delší dobu šetřenému systematickému dopingu v Rusku a porušování řady antidopingových regulí nepustí na hry Rusko jako takové. Tedy že výprava ruských sportovců na OH být může, ale nesmí propagovat vlajku Ruska, žádné národní znaky či nechat hrát hymnu, když ruský sportovec zvítězí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.