Titulu nejlepšího trenéra starého kontinentu, který mu udělila evropská technická komise v roce 1996, si Dušan Uhrin starší váží nejvíc. Čeští fotbaloví fanoušci, kteří už nepamatují Uhrinovo působení ve Spartě v 70. letech, si jeho tvář jistě vybaví z televizních přenosů ze stadionu ve Wembley z roku 1996. Česko s Německem při finále mistrovství Evropy sice prohrálo 1:2, ale byl to největší a dosud nepřekonaný úspěch české fotbalové reprezentace.

Už přes dvacet let vlastní sanatorium ve Františkových Lázních. V pondělí slaví 75. narozeniny, což je dobrá příležitost k rekapitulaci milníků jeho sportovní i podnikatelské cesty.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.