Politiku zná jako své boty. A málokdo zná své boty tak dobře jako milovník výrazné obuvi a nejoblíbenější český lobbista Tonda Blaník. Muž, jehož největší zbraní je telefon. Muž, jehož telefonáty se špičkami české politiky pravidelně sleduje kolem půl milionu lidí. Muž, který se nedávno rozhodl kandidovat na prezidenta.

Čtyřicátník Antonín Blaník má pro to dokonalé předpoklady. Stylem oblékání dává jasně vzpomenout na 90. léta minulého století, kdy se rodila tuzemská politika. Je rázný, umí patřičně sprostě zařvat. A přestože jeho hybnou silou jsou peníze a moc, za životní vzor označuje Václava Havla.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.