Jaké knihy teď máte na nočním stolku?

Na stolku mi leží První rok života od doktora Miroslava Matouška. Už sedm měsíců si postupně čtu, jak nepřekážet zdravému vývoji osobnosti našeho miminka.

Máte nějakého oblíbeného spisovatele, k jehož knížkám se čas od času vracíte?

Když mi bylo dvanáct, musela jsem denně přečíst několik stránek z Babičky Boženy Němcové. Složitě jsem ji louskala a pouze příběh o Viktorčině tragické lásce k myslivci s černýma očima mě pohltil. Jsem vděčná, že jsem se k této knize jako zralejší člověk mohla dnes vrátit. Dlouho jsem se nesetkala s tak bohatým jazykem, dojemným příběhem a čistým srdcem, jakým bylo to babiččino.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.