Většina mladých Čechů si nemyslí, že členství v Evropské unii je pro jejich zemi dobrou věcí. Tím se výrazně liší od mladých na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Tam nadpoloviční většina lidí ve věku 18 až 34 let členství svých zemí v EU podporuje, ukázal průzkum slovenské výzkumné společnosti GLOBSEC.

Fakt, že je Česko členským státem EU, označilo za pozitivní jen něco přes 40 procent Čechů ve sledovaném věkovém rozmezí. Nad pozitivními odpověďmi tak v součtu převažují ti, kteří unii odmítají nebo ohledně prospěšnosti členství nedokázali odpovědět.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.