Místo toho, aby si podnikatel Ladislav Semetkovský užíval desítek milionů korun, které v roce 2007 získal od vydavatelství Sanoma za tehdy největší portál o bydlení TvůjDům.cz, rozhodl se vrhnout peníze i energii do dalšího byznysu. Jeho firma vyrábějící v Praze velké bezpilotní letouny se v polovině května hodlá ucházet o stovky milionů od investorů na novém trhu pražské burzy Start.

Ke dronům ale vedla cesta přes média. Semetkovský se po prodeji svého českého vydavatelství nejdřív přestěhoval do Moskvy, kde zůstal věrný oboru, který z něj udělal milionáře − zakládal a spravoval internetové mediální portály včetně serveru o cestování Russian Traveller, jenž mu patří dodnes.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.