Nabídka ubytování pro studenty se v posledních několika letech zpestřila. A to nejen v Praze. Nadstandardní rezidence s recepcí a službami pro vysokoškoláky vznikají také v Brně či Plzni. Především zahraniční studenti totiž očekávají vyšší standard než ten, který nabízejí koleje veřejných vysokých škol. Navíc i kvůli jazykové bariéře si hned po příjezdu do cizí země netroufnou shánět "privát". O bydlení na soukromých kolejích však v posledním roce vzrostl zájem i mezi tuzemskými studenty, protože nájmy rostou a sdílení bytu s dalšími lidmi se prodražilo.

Na pražských vysokých školách je zapsáno téměř 151 tisíc studentů, pražské koleje však pojmou méně než pětinu z nich. Řada studentů je proto nucena hledat si ubytování v soukromí.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.