Mladí lidé mají stále více možností, jak naložit se svým životem. Výběr, kde a co studovat, je tak široký, že občas vede až k apatii. Ke stavu, kdy už začíná být maturantům skoro jedno, kam přihlášku pošlou. Mnozí se tak rozhodují bez hlubší představy, co který obor obnáší, jaké perspektivy skýtá. Výsledkem je pak "pokus−omyl" a ztracený rok, či dokonce léta života. Dejte svému dítěti příležitost vyzkoušet si během jednoho týdne studium více oborů a těžké rozhodování mu tak usnadněte.

České vysoké školy mají zájem o studenty motivované. O maturanty, kteří aspoň tuší, čeho chtějí dosáhnout a který obor je tou správnou cestou. Některé z nich proto nabízejí možnost vyzkoušet si život vysokoškoláka nanečisto. Volí přitom různé formy. Nejčastěji nabízejí na míru šité programy, při nichž zájemci získávají ochutnávku toho nejlepšího, co škola nabízí.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.