Vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách potěšilo celou řadu ruských politiků včetně prezidenta Vladimira Putina. Všichni zdůrazňují, že prezident Zeman je pro ně zárukou dobrých česko-ruských vztahů.

"Výsledky hlasování potvrdily vysokou autoritu Zemana jako zkušeného a zodpovědného politika, který prosazuje zájmy a touhy českého národa," píše se v pozdravném telegramu ruského prezidenta. Vladimir Putin podle své tiskové služby potvrdil připravenost k pokračování konstruktivní spolupráce s Prahou. Popřál také staronovému českému prezidentovi zdraví a "nové úspěchy ve státnické činnosti".

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.