Doby, kdy byly nové pražské byty od Ekospolu výrazně levnější než od většiny konkurentů, jsou pryč. Developer srovnal ceny s ostatními, což lze považovat za běžné tržní chování. Odborníci si však všimli obrovského cenového skoku a zároveň neobvykle vysokého množství zrušených rezervací na jeho byty.

Nabídka cenově dostupného bydlení je v Praze nedostatečná a lidé jsou ochotni se smluvně zavázat ke koupi bytu dlouho předtím, než se kopne do země. Vzhledem k dvoucifernému růstu cen pražských bytů tak mohou ve srovnání s jeho koupí až po kolaudaci výrazně ušetřit. Ale ani ukvapené podepsání rezervační smlouvy s developerem se nemusí vyplatit.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.