Seděla jsem na pivě s jedním známým, asi čtyřicetiletým redaktorem. Když už byly skoro všechny židle na ježka, povídá, že jeho sedmiletý syn projevil zájem o střídavou péči a každý druhý týden tráví u něj. "Mám radost, ale jsem potom vždycky úplně vyřízenej."

Musím přiznat, že jsem pocítila něco jako škodolibé zadostiučinění: Vítej v mém světě, jež vystihuje výrok z filmu S tebou mě baví svět: "Jak vyjdu z nemocnice, letím pro Matesa do jeslí, koupím mlíko, ptáčky, po večeři přemáchnu punčocháče, podepíšu úkoly a padnu do postele zbitej jako špalek," říká lékař ve chvíli, kdy na něj jeho naštvaná filmová manželka přehodí domácí povinnosti.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.