Vážíme si důvěry, kterou jste naší zdravotní pojišťovně projevili podpisem přihlášky, dočetli se manželé Josef a Ljubov Strakovi z Prahy ve dvou totožných dopisech, které jim dorazily začátkem ledna. Poslala je Revírní bratrská pokladna (RBP) a potvrzovala v nich, že se Strakovými počínaje červencem počítá jako se svými novými pojištěnci. Problém ale je, že manželé pojišťovnu měnit nechtěli a žádnou přihlášku nevyplnili. Někdo to udělal za ně.

Strakovi proto ihned začali obíhat pobočky svých stávajících pojišťoven i RBP a jednat o zrušení registrace. Na jeho potvrzení zatím stále čekají. Pokud RBP registraci obou manželů nezruší, je Straka připraven obrátit se na policii.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.