Při rozhodování, kterou z variant zvolit, je samozřejmě výhodou, pokud se zájmy a schopnosti mladého člověka vyhranily už během středoškolského studia, a on má tudíž pomaturitní volbu jasnou. Pokud je zájmů a schopností víc, je třeba se zamyslet, popřípadě se poradit.

Při rozhodování o dalším směřování studia či kariéry by si měl mladý člověk položit otázku, zda je vůbec studijní typ, a následně se pak zamyslet nad kritérii, podle kterých si vybere školu. Není-li si stoprocentně jistý, může absolvovat některé z testů, které mu mohou napovědět.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.