Privátní University of New York in Prague (UNYP) byla založena v dubnu 1998 ve spolupráci se State University of New York a State University of New York Empire State College. Nabízí studentům jedinečnou možnost získat jak americký, tak evropský akreditovaný titul, pokud si zvolí studium některého z amerických bakalářských oborů obchodní administrativa, komunikace a masová média, mezinárodní a ekonomické vztahy nebo psychologie. Poskytuje znalosti, zkušenosti a multikulturní perspektivu, její studenti se učí poznávat, kriticky myslet, rozpoznat svůj potenciál a stát se přemýšlivými, zodpovědnými, tolerantními a kreativními osobnostmi vybavenými dovednostmi a znalostmi.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.