Držitelů licencí pro létání s ultralighty, jež vydává Letecká amatérská asociace (LAA), je stále více. "Každý, kdo chce udělat kurz, musí počítat přibližně s jedním rokem," upozorňuje obchodník s drahými kovy Denis Petrakov na časovou náročnost získání licence. Sám nejčastěji létá na ultralightu Zephyr, který si pronajímá v letecké škole, kde licenci získal.

HN: Proč jste začal s létáním?

Chtěl jsem se naučit něco nového a vyčistit si hlavu od práce v kanceláři. Taky jsem chtěl vidět z výšky české hrady a zámky. Teď mám nalétáno asi 200 hodin.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.