Miloš Zeman v obleku a s červenou kravatou si vřele potřásá rukou s Karlem Schwarzenbergem, který má kolem krku svůj typický motýlek. Oba se na sebe v záři reflektorů usmívají a se slovy "dnes naposledy" si ve studiu České televize stoupají za řečnické pultíky s časomírou. Za pár hodin se otevírají volební místnosti a rozhodne se o tom, kdo bude historicky prvním přímo zvoleným českým prezidentem.

A jen po pár minutách se znova dostává na přetřes téma odsunu sudetských Němců, které pak podle mnohých komentátorů Schwarzenbergovi velmi uškodilo a sehrálo jistou roli v tom, že současný prezident volby s náskokem vyhrál.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.