Uspět v globálním centru počítačových inovací, americkém Silicon Valley, se snaží kdekdo. Začínající podnikatelé se tu chtějí uchytit se svými start-upy, mladí programátoři − včetně těch českých − se zase předhánějí v žádostech o práci u technologických gigantů, jako jsou Google, Apple či Facebook, které tu mají své centrály.

Příběh dvojice českých IT expertů − Filipů Dvořáka a Masriho − je ale jiný. Mladí počítačoví vědci prorazili ve zdejším výzkumném centru PARC, z kterého v minulosti vzešla například první laserová tiskárna nebo grafické uživatelské rozhraní, bez něhož se neobejde žádný moderní počítač.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.