Finančněporadenská společnost Partners vsadila 55 milionů korun na unikátní projekt v oblasti českého pojišťovnictví. Za svoje peníze získala čtvrtinový podíl v První klubové pojišťovně, která nemá žádné pobočky, nespolupracuje za provize s poradci a o nespotřebované pojistné se dělí s klienty.

Pro Partners, kteří patří mezi nejsilnější finanční zprostředkovatele na českém trhu, jde o další krok směrem k tvorbě vlastních finančních produktů. "Nejedná se o jednorázové nebo výjimečné rozhodnutí, ale naopak o dlouhodobou vizi a strategii, kterou se vydáváme," uvedl generální ředitel Partners Petr Borkovec. Připomněl také, že Partners už v roce 2012 založili vlastní investiční společnost.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.