Britská vláda, plně zaměstnaná jednáním o odchodu země z Evropské unie, má o jednu velkou starost víc. Druhá největší stavební firma Carillion, která se podílí na plnění 450 různých státních projektů, kvůli vysokým dluhům zkrachovala. Stalo se tak poté, kdy definitivně ztroskotalo její jednání s věřitelskými bankami a státem.

Otázka zní, kdo po soukromé společnosti Carillion převezme její státní zakázky, aby mohl veřejný sektor dále spolehlivě fungovat. Stát zmíněné firmě svěřil například výstavbu železnic, silnic i velkých nemocnic, ale také správu školních budov, věznic, a dokonce i vojenských základen.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.