Loňský rok byl pro společnost Slevomat přelomový. Firmu, která je jedničkou na trhu slevových portálů v Česku, koupila na konci srpna britská skupina Secret Escapes. Za úspěšný český portál neváhala zaplatit mezi 1,5 až dvěma miliardami korun. Jednalo se o jeden z největších obchodů na české internetové scéně. "Měla jsem radost, že to byli právě oni. Sedli jsme si byznysově i lidsky," říká Marie Havlíčková, šéfka Slevomatu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Díky prodeji předního českého slevového portálu do rukou britských majitelů se čeští zákazníci dostanou k levným nabídkám ubytování v zahraničí.
  • Slevomat letos plánuje rozšířit rezervace termínů pobytů, zároveň chce umožnit zarezervovat i wellness procedury.
  • S novým majitelem se český portál stále sžívá. Podle jeho ředitelky Marie Havlíčkové se ale zatím neplánuje centrální řízení.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.