Účastníci Vánočního večírku T-Mobile se vypravili do roku 1918 a připomněli si příjezd Tomáše Garrigue Masaryka do nově osvobozeného Československa. Nechyběly dobové kostýmy, zábava i samotný President Osvoboditel se svými druhy. Večírek se odehrával na pozvání Č-S Spolku přátel telefonie ve vládních salóncích Hlavního nádraží v Praze.

Agentura Mustard uspořádala pro svého klienta Škoda Auto a pro všechny komunikační agentury, které pro Škodu pracují, večírek ve stylu seriálu Šílenci z Manhattanu, tedy "z těch starých dobrých časů, kdy šílenství bylo standardní pracovní metoda". Večírek se uskutečnil v prostorách NoD Roxy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • T-Mobile si zvolil jako téma svého vánočního večírku retro.
  • Skupina Prima se na vánočním setkání bavila vědeckými pokusy a vědomostními kvízy.
  • Agentura Mustard uspořádala party ve stylu Šílenci z Manhattanu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.