Generálním ředitelem ČEZ Prodej je Kadlec

Tomáš Kadlec (44), bývalý generální ředitel a předseda představenstva pojišťovny BNP Paribas Cardif, se stal generálním ředitelem ČEZ Prodej. Jeho úkolem bude zlepšování služeb pro zákazníky.

Raiffeisen IS má nového šéfa financí i jednatele

Jiří Kruncl (49) bude působit v pozici finančního ředitele Raiffeisen investiční společnosti a Josef Langmayer (34) je novým back office directorem a jednatelem společnosti.

V článku se dále dozvíte

  • Tomáš Kadlec je generálním ředitelem ČEZ Prodej.
  • Michael Pupala se stal generálním šéfem Wüstenrotu.
  • Personální ředitelkou Vafo Holding je Zlata Bilecová.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru