Pokud by měl boj o Hrad ­dopadnout podle sázkařů, v prezidentských volbách by dominovala dvojice Miloš Zeman − Jiří Drahoš. Alespoň podle Fortuny, Tipsportu a Chance věří sázkaři nejvíc právě jim. Podobně vyznívají také průzkumy veřejného mínění, které avizují, že veřejnost těsně před volbami upřednostňuje současného prezidenta Zemana a bývalého předsedu Akademie věd.

V článku se dále dozvíte

  • Matematický model sestavený z průzkumů a sázek zatím favorizuje Miloše Zemana a Jiřího Drahoše. Nálady lidí se ale ještě mohou do začátku voleb 12. a 13. ledna měnit.
  • Třetí v pořadí Michal Horáček tvrdí, že jeho interní data signalizují jiné výsledky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.