Je skvělý a je kradený. "V jaké naprosto zbytečné činnosti jste nejlepší na světě?" je dotaz, který vám nikdo nepoloží, a přitom má na úsvitě nového roku zásadní význam. Tuším, že za něj budu muset svému kolegovi vymyslet náhradu (a tuším, že bude trochu zklamaný), ale čert to pal − v našich zeměpisných šířkách prý žijeme jen jednou. Je navíc důležité, aby zazněl ve chvíli, kdy máme tendenci přicházet s novými, odvážnými životními cíli, anebo se alespoň uklidňovat představou, že k happy endu během následujících 12 měsíců došněrujeme tak nějak mimoděk.

Sloupky

Různé pohledy na život, různá prostředí, odlišná poetika. Autorské sloupky redaktorů magazínu ego! a fotosloupky čtěte ZDE.

Poprvé jsem tu otázku slyšela na premiérovém dílu ze série společenských večerů s názvem EgoTalk v pražském Troníčku. Během nich se budou osobnosti našeho magazínu setkávat s osobnostmi, které mají co říci i nad rámec rozhovorů, jež s nimi vedeme. Náš tehdejší host, profesor Josef Veselka, kardiolog, maratonec a nově též prozaik, onoho večera další oblast svého (v tomto případě zbytečného) mistrovství utajil. Podle toho, jak se uculoval, nejspíš věděl, proč to dělá. Já se však k výzvě postavím čelem; zdá se mi to zdravé, což by mohl potvrdit nějaký jiný lékař, pokud by se tedy tajemně neuculoval.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.