K tomu, abych se dostal, kam jsem potřeboval, jsem už nemusel mít ani zapnutou navigaci. Okamžitě mi bylo jasné, že zastavím právě před domem s červenohnědou fasádou. Aniž by byl arogantní, kvalitativně se vymykal z okolní zástavby. Bylo znát, že byl vybudován s ambicemi postavit něco nadčasového, progresivního, co by duchem odpovídalo 21. století.

Směrem do ulice je stavba opatřena cortenovými plechy, které jí dodávají typickou zrzavou barevnost a hlavně se vyznačují předem vytvořenou korodovanou vrstvou zamezující následnému zreznutí. Další údržba již není nutná, corten má neuvěřitelně silnou imunitu vůči nejtvrdším klimatickým podmínkám, pro které byl vyvinut.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.