Rok 2018 se má z pohledu přírůstku nových kancelářských prostor v Praze zařadit mezi tři nejsilnější za uplynulou dekádu. Podle poradenské společnosti CBRE nabídka vzroste zhruba o 190 tisíc metrů čtverečních, což je o čtvrtinu více než loni. Tedy za předpokladu, že se budovy dokončí v plánovaném čase.

Praha má už více než 3,3 milionu metrů čtverečních moderních kanceláří. Nová administrativní centra se daří obsazovat díky prosperující ekonomice a zájem firem podle odborníků vydrží i nadále. Letos má být v hlavním městě pronajato 350 tisíc metrů čtverečních, přičemž zhruba jedna polovina z této plochy připadne na nové smlouvy a druhá na prodloužení stávajících kontraktů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Rok 2018 se z pohledu přírůstku nových kancelářských prostor v Praze zařadí mezi tři nejsilnější za uplynulou dekádu.
  • Podle poradenské společnosti CBRE se jejich nabídka rozroste zhruba o 190 tisíc metrů čtverečních, což je o čtvrtinu více než loni.
  • Vlastníci nemovitostí už díky velké poptávce nenabízejí tak štědré bonusy ve formě nájemních prázdnin a příspěvků na vybavení kanceláří.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.