Sázkové kanceláře by asi nejméně rády viděly jako příštího prezidenta Mirka Topolánka. Na jeho vítězství by totiž prodělaly kalhoty. Jednu chvíli to přitom vypadalo − aspoň z pohledu vypsaných kurzů −, že bývalý premiér za ODS bude patřit k favoritům. Krátce poté, co počátkem listopadu oznámil svoji kandidaturu, totiž jeho kurz raketově letěl dolů. Například u Tipsportu z 60 : 1 na 4,5 : 1.

"Zaznamenali jsme doslova boom, podobně jako když je máslo v akci. Lidé na něj začali houfně sázet," říká hlavní bookmaker Tipsportu Pavol Boško. "Pět minut poté, co oznámil kandidaturu, začaly lítat sázky za statisíce," potvrzuje Michal Hanák z Fortuny.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.