Růst cen akcií napříč trhy, který trvá už devět let, vyvolává otázky, zda investory příští rok nečeká dramatický propad. Případně alespoň to, čemu se v jejich žargonu říká "korekce", tedy úprava předešlého růstu.

Valentijn van Nieuwenhuijzen, investiční ředitel nizozemské NN Investment Partners, patří mezi ty, kteří si myslí, že propad trhů zatím na obzoru není. Je přesvědčen, že akciový optimismus může vydržet, protože hospodaření firem bude dál pomáhat zotavení ekonomik v Evropě, USA i na rozvíjejících se trzích včetně východní Evropy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.