V telekomunikační společnosti O2, ovládané finanční skupinou PPF Petra Kellnera, dochází ke změně nejvyššího vedení. Firmu od ledna povede Jindřich Fremuth, dvaačtyřicetiletý manažer, dosud zodpovědný především za obchod. Na pozici generálního ředitele nahradí Tomáše Budníka, který operátora provedl rozdělením v roce 2015, reorganizací a obdobím růstu zisku.

Společnost O2 uvedla včera v tiskové zprávě, že Fremuth na nové místo nastoupí 1. ledna. Dosud vedl takzvanou komerční divizi, kam spadá řízení vztahů se zákazníky z řad domácností a firem, ale také vývoj produktů a marketing. Důvody pro změnu tisková zpráva nezmínila. Tisková mluvčí firmy Lucie Jungmannová řekla HN, že Budníkův odchod z O2 je jeho "osobní rozhodnutí", zatímco volba Fremutha je "přirozený strategický krok", protože tento manažer vedl čtyři roky klíčovou divizi.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.