Už se to blíží, už je to skoro tady! Jarní televizní sezona! Nemusíte se dívat do kalendáře, skutečně ještě nebyly Vánoce a vy už čtete o jaru. To jsou zákonitosti mediálního a marketingového světa.

Jeden z obchodních řetězců ostatně oznámil, že šest dnů před Štědrým dnem zahajuje povánoční výprodeje, tak proč by už teď nemohla být řeč o jarním televizním programu? V České televizi se jarní pořady začnou objevovat už v lednu. Program si žádá své, nějak ten čas do Velikonoc vyplnit musíte.

Konkurenční taháky jsou už také jasné. Nova s Markízou uvedou na obrazovky další ročník federální SuperStar, pěvecké soutěže, ve které kdysi začala kariéra Anety Langerové a z níž si nejspíš nikoho dalšího už nepamatujete.

Všichni se znovu přesvědčí o tom, jak rychle se dá zapomenout na lidi, které jste po dobu několika měsíců vídali na obrazovce. Až se za nějakou dobu objeví jako stafáž v některém z nekonečných seriálů, budou vám jejich tváře jen mlhavě povědomé, pokud zrovna nebudou zafačované kvůli roli oběti strašné bouračky.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru