Když v roce 2007 investiční skupina J&T koupila první významnější podíl v petrochemické firmě Unipetrol, netušila, že cesta ke zhodnocení se protáhne na roky.

Jen čekání na první dividendu trvalo slovensko-české J&T a s ní spojeným investorům devět let. Ještě o rok déle čekali na výraznější růst tržní hodnoty této firmy. Trpělivost se vyplatila. Od začátku roku cena akcií rafinérské skupiny vzrostla více než dvojnásobně. Investorům tak zajistila největší zhodnocení vložených peněz ve srovnání s ostatními tituly na pražské burze.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.