Na český trh vstupuje International Campus − nejrychleji rostoucí společnost v oblasti studentského bydlení v Německu. International Campus je investorem, developerem a provozovatelem nájemních domů pro studenty a mladé absolventy. Vedle Německa a Nizozemska působí v Rakousku a expanduje do dalších evropských zemí.

V Česku se firma domluvila s developerem Karlín Group, který pro ni bude v Praze vyhledávat vhodné lokality pro stavbu studentských rezidencí. První ubytovací zařízení pod značkou The Fizz začne vyrůstat příští rok v Praze-Holešovicích.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Na český trh vstupuje International Campus - nejrychleji rostoucí společnost v oblasti studentského bydlení v Německu.
  • International Campus je investorem, developerem a provozovatelem nájemních domů pro studenty a mladé absolventy.
  • Partnerem na českém trhu se pro zahraniční firmu stává developer Karlín Group.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.