Tuzemská společnost STRV odtajnila své partnerství se světoznámou americkou seznamkou Tinder. Čeští vývojáři pro Tinder vytvořili jeho verzi pro počítače a Apple TV, speciální set-top-box, který po připojení k televizoru umožňuje sledovat YouTube či používat různé aplikace.

"V Tinderu jsme vždy byli proti uzavírání smluv s externími vývojáři. Asi před rokem ale do naší kanceláře přišli zástupci STRV s již hotovým prototypem verze Tinderu pro Apple TV. Jejich práce na nás udělala dojem, takže jsme si nakonec plácli," říká Ryan Ogle, bývalý technický ředitel Tinderu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.