Organizátoři petice proti zákazu kouření odcházeli ze Senátu hodně zklamaní. Horní komora sice projednala petici, pod kterou se podepsalo přes šedesát tisíc lidí, zároveň ale zákonodárci zamítli veškeré navrhované změny zákona, který začal platit letos v květnu. Patřilo mezi ně povolení kouření v nejmenších podnicích nebo zavedení oddělených kuřáren.

"Jdeme dál, naše petice je i ve sněmovně, tam to nebude tak jednoduché. Vždyť nám každý den přibývá pět set podpisů," řekla po hlasování senátorů členka petičního výboru Monika Hrubá.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Senát se zabýval peticí proti zákazu kouření, kterou podepsalo přes šedesát tisíc lidí.
  • Senátoři odmítli schválit návrhy změn protikuřáckého zákona.
  • V nezávazném usnesení měli možnost povolit kouření v nejmenších podnicích nebo v oddělených kuřárnách.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.