Po očekávaném ohlášení kandidatury Vladimira Putina nikdo nepochybuje, že na příštích šest let se právě on stane prezidentem. Diskuse se vedou hlavně o tom, kterým směrem Rusko dál povede a co bude dělat po skončení svého celkem již čtvrtého funkčního období v roce 2024.

Oznámení Putinovy kandidatury do prezidentských voleb, které se uskuteční příští rok v březnu, kremelští politici přivítali. "Toto rozhodnutí nám dává důvěru v zítřek, protože náš prezident svými činy, službou naší zemi dokázal, že můžeme udělat mnohé," prohlásil poněkud krypticky předseda parlamentu Vjačeslav Volodin. "Obzvláště správná je jeho kandidatura v této složité geopolitické situaci, ve které se Rusko nachází," prohlásila senátorka Jelena Mizulinová.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Předvolební kampaň Vladimira Putina bude vedena pod heslem Rusko je v obklíčení nepřátel a musíme se semknout kolem národního lídra.
  • O jeho vítězství ale nikdo nepochybuje, jediný reálný protikandidát Alexej Navalnyj nebude k volbám připuštěn.
  • Čtvrté funkční období bude pro Vladimira Putina pravděpodobně posledním. Bude se snažit najít loajálního nástupce, který mu zajistí nedotknutelnost.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.