Nikdy se nesmíříme s ruskou okupací Krymu. Sankce budou trvat, dokud Moskva Ukrajině nevrátí plnou kontrolu nad poloostrovem. Společně s EU trváme i na tom, že Rusko musí odvolat své síly z Donbasu.

Rex Tillerson
ministr zahraničí USA na bezpečnostní konferenci ve Vídni za přítomnosti svého ruského protějšku Sergeje Lavrova

To jsou mimořádné stupidní lži, jak se po zákazu snížil počet infarktů o deset procent. Já chci kouřit. Mě to baví. Stejně jako harašení.

Jaroslav Kubera
senátor ODS při projednávání petice požadující zmírnění tzv. protikuřáckého zákona. Senát v hlasování jakékoliv změny odmítl.

 

Výjimečně a rád musím s prezidentem Zemanem souhlasit. Voliči mají skutečně právo vědět, že politik, kterého si zvolili na základě jeho slibů, nesplňuje to, k čemu se jim zavázal.

Pavel Telička
Místopředseda Evropského parlamentu zahájil na sociálních sítích iniciativu, v níž chce poukazovat na Zemanovy nesplněné sliby.

Související

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru