Před lety začínaly jako start-upy, dnes sahají po stamilionových či miliardových tržbách a patří ke světové špičce ve svých oborech. Byznysové úspěchy českých firem Kiwi.com a Prusa Research nyní ocenila auditorská společnost Deloitte.

Během slavnostního ceremoniálu v Paříži je ve čtvrtek zařadila mezi deset nejrychleji rostoucích technologických podniků regionu Evropy, ­Afriky a Středního východu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • České společnosti Kiwi.com a Prusa Research se dostaly do desítky nejrychleji rostoucích technologických podniků regionu Evropy, Afriky a Středního východu.
  • Prodejce letenek Kiwi skončil sedmý, když jeho tržby v posledních čtyřech letech rostly více než o sedm tisíc procent. Výrobce 3D tiskáren Prusa Research obsadil devátou příčku.
  • Žebříček sestavuje společnost Deloitte.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.