Podnikatelský příběh Olivera Dlouhého může sloužit jako inspirace každému, kdo má pocit, že jej něco štve, něco nefunguje, mělo by se to dělat jinak. A když to skutečně uděláte, může to pak dopadnout taky tak, že se z vás rychle stane milionář, možná miliardář.

Oliver, mladší bratr širší veřejnosti známějších herců Vladimíra a Michala Dlouhých, letěl před lety do Portugalska. Hledal letenku tak, aby stála co nejméně. Let tam nakombinoval s přestupem v Miláně, zpátky s přestupem v Eindhovenu. Cena: 2000 Kč. Vadilo mu ale, že hledáním strávil půl dne.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Oliver Dlouhý podnikal s jukeboxy nebo e-cigaretami.
  • Větší úspěch přinesly až letenky.
  • Na byznys s nimi přišel po vlastní negativní zkušenosti s vyhledáváním levných letenek. Kiwi nejdřív lákalo domácí investory, nyní zintenzivňuje zájem i světových firem v oboru.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.