Příznivci seriálů by si v roce 2018 mohli dát mimořádný sraz na festivalu Pražské jaro. V prostorách divadla Studio Hrdinů, které se nachází v suterénu Veletržního paláce, se 21. května sejdou skladby tří autorů, které spojuje tvorba ve volně navazujících a dlouhodobě vytvářených cyklech. Hudbu Enna Poppeho, Luboše Mrkvičky a Bernharda Langa navíc zahraje špičkový orchestr Klangforum Wien.

Seriálové přirovnání nelze brát úplně vážně. Ani jeden z autorů večera se zatím nevyčerpal a neprodlužuje své cykly uměle, jen aby se zavděčil ctitelům dychtícím po novém dílu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.