Společnost Vodafone je již desátým rokem titulárním partnerem soutěží Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku. "Soutěží zde šikovné české firmy, které tvoří páteř ekonomiky a šíří dobré jméno České republiky po celém světě," říká ředitel firemního prodeje společnosti Vodafone Michal Müller.

HN: Jak celkově hodnotíte letošní ročník podnikatelských soutěží?

Potkali jsme se se spoustou poutavých příběhů a podnikatelských úspěchů. Bylo velmi příjemné poslouchat, co všechno šikovné české firmy dokážou. Těší mě rovněž, že soutěžící jsou každý rok připravenější. Jejich osobní prezentace na pódiu má každoročně daleko vyšší úroveň a i díky tomu se soutěž posouvá stále výš.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru