Ze školních projektů nejvíc zaujal ten, který se zabýval adopcí na dálku   

Na půdě Senátu se sešli zástupci deseti žákovských parlamentů z České republiky, aby veřejnosti představili své projekty. V sedmém ročníku soutěže "Co dělají školy pro demokracii?" zvítězil projekt Afrika Základní školy Za Alejí z Uherského Hradiště. Ve vítězném projektu se žáci zabývali adopcí na dálku a seznámením se s jinou zemí a kulturou. Akci realizovalo Centrum pro demokratické učení, které vzdělává školy v tom, jak předávat odpovědnost dětem.

Společnost Slevomat podpořila charitativní Ježíškova vnoučata

Slevomat uspořádal veřejnou sbírku, aby podpořil projekt Ježíškova vnoučata. Projekt se zaměřuje na plnění nákladnějších přání (invalidní vozík, rotoped nebo notebook) lidí z pečovatelských domů či domů pro seniory. Na druhé fotografii je ředitelka Slevomatu Jana Úlovcová (vpravo), která předává šek v podobě dárkového letu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.