E.ON Energie vede Němec

Oddělení Energetických služeb a zdrojů ve společnosti E.ON Energie vede Jaromír Němec (36). Na starosti má například hledání nových obchodních příležitostí v poskytování energetických řešení a služeb.

Generálním ředitelem společnosti Residomo je Rafaj

Největší poskytovatel nájemního bydlení Residomo má nového generálního ředitele. Stal se jím Jan Rafaj (40), který zároveň zastává funkci prvního viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy.

Pruszaková posiluje Fallon Prague

Do agentury Fallon Prague nastoupila na pozici grafické designérky Veronika Pruszaková (29). Bude se věnovat návrhům katalogů pro Škodu Auto a mimo to bude například vytvářet návrhy webových bannerů.

Marie Baláčová povýšila v Cushman & Wakefield

Marie Baláčová (33) je novou vedoucí oddělení průzkumu trhu pro Českou republiku a Slovensko v realitněporadenské společnosti Cushman & Wakefield. Bude se soustřeďovat na sběr dat týkajících se realitního trhu a jejich analýzu.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru