Rozjet v roce 2018 nový byznys nepůjde bez otevřené analytické mysli, překonání strachu ze změn a bez zájmu o inovace, tvrdí podnikatel Adam Kurzok. Ten vybudoval a prodal úspěšné internetové firmy jako Lunchtime nebo Pizzatime a jako investor působil v několika fondech. "Obchodníci dnes vidí on-line 'českýma očima'. Pokud ale budou přemýšlet globálně, mohou dostat svůj produkt k zákazníkům po celém světě," uvádí Kurzok, který nyní pomáhá českým prodejcům dostat se na mezinárodní tržiště jako Amazon či eBay.

HN: V čem se příští rok vyplatí začít podnikat?

Myslím si, že stále není naplněný trh on-line obchodování a nakupování. Jsme exportní zemí a česká e-commerce to zatím nedokáže reflektovat, je pořád lokální. Internetovým obchodům něco brání více vyvážet a expandovat také v on-line světě.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.