Moderní inovativní léky dramaticky mění možnosti lékařů. Zachraňují či prodlužují životy nemocných. U řady chronických nemocí zlepšují kvalitu života tak, že pacienti mohou žít kvalitněji, udržet si déle zaměstnání nebo se vyhnout omezujícím a nákladným komplikacím. Jak upozorňuje Evropská federace asociací a farmaceutických firem v aktuální osvětové kampani We won't rest, řada oblastí medicíny se za poslední roky změnila od základu.

Přímo působící antivirotika dokážou téměř se stoprocentní úspěšností vyléčit chronickou hepatitidu typu C, v dlouhodobě zvládatelný problém se změnila i nákaza HIV. Silně se prodlužuje doba přežití u onkologických pacientů, dva nemocní ze tří přežívají přinejmenším pět let. A na obzoru jsou další ohromná zlepšení, která umožní třeba genová terapie. Některých dříve nevyléčitelných chorob se díky ní pacienti zřejmě budou moci zcela zbavit.

V článku se dále dozvíte

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.