Za známou skulpturou otáčející se hlavy spisovatele Franze Kafky u stanice metra Národní třída stojí kromě autora a výtvarníka Davida Černého také její realizátor, firma Deimos. Její hlavní aktivitou je průmyslová automatizace a robotizace. Strojírenská společnost s hlavním zaměřením na automobilový průmysl se nyní spojila s dalšími podniky O. K. NAVY a Kvelb do skupiny D2G, která plánuje další expanzi. Kapitálově s tím má pomoct fond Genesis.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • D2G v sobě spojila strojírenské firmy Deimos, O. K. NAVY a Kvelb.
  • Skupina dosahuje konsolidovaného ročního obratu téměř půl miliardy korun. Do dvou let by se měl zdvojnásobit.
  • Investorem skupiny se stal fond Genesis Private Equity III, který se letos stal podílníkem spojení HP Tronicu a Datartu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.